Зустріч з омбудсменом та керівником психологічної служби

6 жовтня 2022 року першокурсники спеціальності 075 Маркетинг СВО Бакалавр та СВО Магістр стали учасниками зустрічі студентів ННІ ЕУПІТ з омбудсменом учасників освітнього процесу ПДАУ Олександром ПОМАЗОМ та керівником психологічної служби Іриною ПЛАКСІЄНКО.

Під час свого виступу омбудсмен учасників освітнього процесу зазначив, що його діяльність гарантує забезпечення прав й попереджає порушення прав учасників освітнього процесу, сприяє розвитку правової культури, будується на принципах незалежності, справедливості, ініціативності, відповідальності, гуманності, відкритості, об'єктивності та доступності, а також взаємодії і співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, відповідальними за забезпечення і захист прав, свобод і законних інтересів людини.

У процесі невимушеного спілкування першокурсники ознайомилися з порядком врегулювання конфліктних ситуацій, протидії дискримінації; протидії булінгу (цькуванню). Мова також йшла про складнощі адаптації, сприяння психологічному здоров’ю, розкриття особистості студентів, подолання психологічних проблем, що з’являються через постійні хвилювання та тривогу у час військового протистояння.