Зустріч зі стейкхолдером Саєнком Артемом Михайловичем

20 лютого 2024 року на кафедрі біотехнології та хімії відбулася зустріч зі стейкхолдером в. о. завідувача лабораторії генетики Інституту свинарства і агропромислового виробництва кандидатом сільськогосподарських наук, старшим науковим співробітником Саєнком Артемом Михайловичем. Метою зустрічі було обговорення подальшої співпраці в рамках практичної підготовки здобувачів вищої освіти за ОП Біотехнології та біоінженерія спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія. В обговоренні перспектив подальшої співпраці взяли участь члени робочої групи: завідувачка кафедри біотехнології та хімії Ромашко Т. П., гарант освітньої програми Корінний С. М., д. х. н., професорка кафедри Сахно Т. В., к. х. н., професорка кафедри Крикунова В. Ю. та студент спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія Горбач Дмитро.

Під час обговорення було запропоновано посилити освітню програму, залучаючи до проведення лекцій практиків галузі біоінженерії. Артем Михайлович наголосив на головних фахових компетентностях, якими повинен володіти фахівець для проведення наукових досліджень на базі лабораторії генетики, зокрема для визначення вмісту ГМО в рослинній сировині та продуктах споживання. Завідувач кафедри Ромашко Т. П. наголосила на важливості подібних зустрічей для удосконалення освітньо-професійної програми та оптимізації освітнього процесу з підготовки спеціалістів 162 Біотехнології та біоінженерія.