4 квітня 2024 року відбулося чергове засідання виконавців проєкту № 01236/2023 «Навчання під час атак – стабільна освіта в українських університетах в умовах ризику» (Learning under attacks – sustainable education at risk in Ukrainian Universities): Полтавського державного аграрного університету, Одеського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України і Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного у кооперації із Шведським інститутом.
Під час зустрічі обговорено і схвалено перелік навчальних дисциплін, які будуть удосконалюватись впродовж виконання проєкту.
Проєкт триватиме 2 роки і передбачає обмін здобувачами та викладачами. Також, проєктом передбачено навчити викладачів створювати електронні навчальні матеріали за допомогою сучасних ліцензованих програм, удосконалити окремі посібники, а також ознайомити зацікавлених з дидактичними новаціями, зокрема методом «перевернутого класу».