Аграрна академія – партнер Британської ради в Україні!

Британська рада зміцнює зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, розбудови вищої освіти та суспільства, шляхом реалізації різних активностей, однією із яких являється програма «Активні громадяни».
Проект передбачає проведення у 2018-2019 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

З 2 травня по 1 червня 2018 року відбувся національний тренінг фасилітаторів для партнерських організацій Британської ради, де Полтавську державну аграрну академію представили помічник ректора Тетяна Бардіна та старший викладач кафедри Економіки підприємств Ірина Загребельна. Відтепер студенти, викладачі та співробітники академії мають можливість взяти участь у локальних тренінгах та отримати фінансування своіх проектів соціальної дії розміром до 15 000 грн.
Приєднуйтесь до кращих – будьте одними із нас!