"БАГРЯНА ФЕЄРІЯ" - 2023

Наближається зима. Кожен готується до холодів: потрібно купити теплий одяг, подбати про тепло у домівці. Варто не забувати і про військових на фронті, яким також потрібні наша турбота і допомога. Тому, за ініціативою Навчально- наукового інституту агротехнологій, селекції та екології та факультету ветеринарної медицини ПДАУ відбувся благодійний ярмарок «Багряна феєрія».

Усі охочі на благодійному ярмарку 26 жовтня 2023 року мали можливість придбати випічку, сувеніри, вироби ручної роботи.

Усі кошти, виручені з продажу ярмаркової продукції передано на потреби Збройних Сил України.

Не забуваймо, що саме завдяки військовим, які боронять нашу землю, у нашому Полтавському державному аграрному університеті сьогодні спокійно, і ми маємо можливість створювати надійний тил для них.