«Бізнес-інкубатор ідей: огляд креативних проектів»

18 листопада 2019 року в рамках тижня факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії відбувся цікавий та змістовний захід «Бізнес-інкубатор ідей: огляд креативних проектів».

«Бізнес-інкубатор ідей», що функціонує на базі кафедри менеджменту, є науковим гуртком, який акумулює креативні ідеї здобувачів вищої освіти (керівник к.е.н., доцент кафедри менеджменту Вороніна Вікторія Леонідівна).

Студенти різних спеціальностей презентували як уже реалізовані проєкти, так й ідеї щодо вдосконалення та розвитку освітніх, інфраструктурних, управлінських, екологічних, соціальних технологій навчання:

– проєкт «Простір ініціатив» (Васильєва Юлія, Куркіна Вероніка);

– проєкт «Книгообмін» (Дорошенко Марина);

– проєкт «Система орієнтування четвертого корпусу ПДАА» (Вибиванець Анастасія, Тур Євген).

– проєкт «Це стосується кожного. Земля потребує допомоги! Що можемо зробити ми?» (Вотінова Олександра, Стрельник Сергій);

– проєкт «Фотозона спеціальності «Менеджмент» (Пугін Олександр).

Дякуємо за організацію та участь у заході та чекаємо на нові креативні ідеї та їх реалізацію!!!