Благодійність – це вияв безкорисливої допомоги іншим

Що нас спонукає допомагати людям? Розум, серце і душа.

Наших студентів ми не тільки навчаємо, а й виховуємо в них людяність, щирість і душевність.

Під час проведення тижня факультету економіки та менеджменту викладачі і студенти організували благодійний ярмарок.

На кошти, вторговані від благодійного ярмарку, було придбано іграшки, пазли, канцелярське приладдя, які разом із речами, зібраними викладачами та студентами інших факультетів Полтавської державної аграрної академії, було передано вихованцям Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О. В. Синяговського.

Вихованці інтернату продемонстрували свої таланти, а студенти академії виконали декілька музичних композицій.

Спільними зусиллями організували чудовий концерт, а різноманітні конкурси, ігри і дарунки сприяли домінуванню позитивної емоційної атмосфери – атмосфери свята.

Щасливі обличчя вихованців будинку-інтернату закарбуються у нашу пам'ять надовго.

Низький уклін, найщиріші слова вдячності всім викладачам і студентам академії, які долучаються до безкорисливої допомоги. Дай Боже здоров'я Вам і всіляких гараздів.