Брейнстормінг для студентів 1-го курсу ННІ ЕУПІТ ПДАУ

Сьогодні студенти все більше долучаються до розвитку якості вищої освіти, намагаються висловлювати свою думку та відстоювати права на отримання якісної освіти. Заклад вищої освіти здійснює свою діяльність для студентів та заради студентів – таке просте твердження не може не імпонувати широкому загалу.

Для повноцінного осмислення ідеї студентоцентризму в контексті питання про місію університету 17 листопада 2023 року на заняттях із навчальної дисципліни «Університетська освіта» студенти 1-го курсу навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій проводили SWOT-аналіз Полтавського державного аграрного університету з метою оцінки його внутрішніх і зовнішніх факторів, визначали можливості для зростання і розвитку, передбачаючи ризики та враховуючи слабкі сторони.

Студенти переконалися, що SWOT-аналіз може бути ефективним інструментом для досягнення цілей університету та прийняття зважених рішень.