«Цвіт опадав не в’янучи»

Біля 100 студентів академії взяли участь у заході, організованому ОДТРК «Лтава». «Цвіт опадав не в’янучи» - вечір під такою назвою провели на честь майстрів пера, які працювали колись у обласній молодіжній газеті «Комсомолець Полтавщини» і вже пішли за вічну межу, але залишаються в пам’яті колег і друзів як яскраві особистості та талановиті журналісти.
      Ці публіцисти, як правило, застосовували свій талант іще й у художній літературі. Серед них – лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Феодосій Роговий, публіцист і новеліст Андрій Нанкевич, поети Михайло Булах, Тарас Нікітін, Михайло Казидуб та Анатолій Гальченко.
      Ініціатива цієї зустрічі поколінь належить заслуженому діячу мистецтв України, в минулому працівнику обласної молодіжної газети Михайлові Шевченку, до речі, випускнику нашої академії 1968 року.
      У вечорі спогадів взяли участь рідні та близькі журналістів, їхні колеги, літератори, студенти Полтавської державної аграрної академії та інших учбових закладів міста.
      Студенти одержали багато цікавої інформації про життя та творчу діяльність наших земляків.