День Азербайджану в академії!

Нещодавно в академії відбувся цікавий культурно- мистецький захід «День Азербайджану», який організував Союз азербайджанської молоді України в Полтавській області, членами якого є студенти, що навчаються з Азербайджану.
      Захід розпочався виконанням Державного Гімну України та Державного Гімну Азербайджану. На сцені Державна символіка  братніх країн.
    Азербайджанську молодь та усіх присутніх в залі, серед яких були і рідні та друзі студентів-азербайджанців, вітали проректори О.О.Горб та А.А.Кочерга, директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу  О.А.Галич, завідувач кафедри маркетингу Х.З.Махмудов, представники Союзу азербайджанської молоді України в Полтавській області.
      Під час змістовного концерту, який був багатим на номери художньої самодіяльності, глядачі ознайомилися зі звичаями та культурою дружньої країни, тепло і емоційно сприйняли пісні  і танці у виконанні азербайджанських студентів.
      Переповнена глядачами актова зала емоційно сприймала виконавців, активно підтримувала їх виступи  аплодисментами.