День відкритих дверей та форум-ярмарок "Крафтовий бізнес Полтавщини"

У ПДАУ відбувся форум-ярмарок крафтового бізнесу Полтавщини, де взяли участь викладачі ННІ АСЕ
 ⠀⠀⠀⠀
На форум-ярмарок «Крафтовий бізнес Полтавщини: єднання заради відновлення регіону», організований Полтавською державною військовою адміністрацією і Полтавським державним аграрним університетом, завітали представники місцевої адміністрації та підприємці, щоб спільно обміркувати, як створити умови для розвитку крафтового виробництва Полтавської області завдяки ефективній співпраці влади та бізнесу.⠀⠀
Модераторкою заходу була директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Рекотова. ⠀⠀
Захід пройшов на високому рівні, були присутні поважні гості, серед яких начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін, перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук, заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко, заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, керівниця апарату Полтавської ОВА Тетяна Рудяк, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Сергій Фролов, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський, начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Яніна Аранчій, секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, заступниця в. о. міського голови Полтавської міської ради Тетяна Бардіна, заступниця директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Світлана Туль, співзасновник мережі магазинів «Аврора Мультимаркет» Лев Жиденко, директор Торговельного центру «Епіцентр» у м. Полтава Валерій Смоквина, ректорка Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Марина Гриньова, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля, голови місцевого самоврядування Полтавської області та інші.
Ректор ПДАУ Олександр Галич наголосив, що важливе значення для побудови ефективного діалогу між владою та бізнесом має науково-освітній супровід, пов'язаний із діяльністю місцевих ЗВО, з переважною більшістю із яких уже підписано договори про співпрацю. Голова вченої ради ПДАУ Валентина Аранчій багато років налагоджувала плідну співпрацю Університету з владою та представниками бізнесу, тож проведення форуму саме на базі нашого освітнього закладу – це значною мірою її здобуток.