До уваги студентів ПДАА

Студентська рада нашого вузу представляє вам новий для нашої академії флешмоб – буккроссинг. Головна відмінність цього молодіжного руху від інших – це пізнання чогось нового,цікавого. Його суть полягає в тому, що люди обмінюються книжками в неординарних місцях. Наприклад, залишивши книжку в кафе чи парку, обов`язково знайдеться людина, яка її візьме та прочитає,тим самим ,розділить ваші почуття та переживання в момент її читання.
      В нашій академії, книги чекають на вас на поличках біля буфету в творчій кімнаточці!
Читайте книги, обговорюйте їх з друзями, міняйтеся книгами, даруйте їх один одному. Для книги немає нічого гіршого, ніж бути забутою на полиці. Коли ми їх читаємо і передаємо іншим, ми даруємо книгам друге життя, а своїм друзям - цілий захопливий світ
За інформацією та для того щоб зареєструвати книгу звертатися до 412 ауд., Тетяни Шанди чи Олени Швайки