Екскурсія до Верховної Ради України майбутніх юристів

21 березня 2019 року викладачі кафедри підприємництва і права та здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії спеціальності Право відвідали головний законотворчій орган держави – Верховну Раду України. Під час екскурсії до Верховної Ради України майбутні юристи ознайомились з ідеями вітчизняного парламентаризму та принципами організації і здійснення нормотворчої діяльності на робочому місці народного депутата, а також мали можливість спостерігати в кулуарах Верховної Ради України обговорення народними обранцями важливих питань державотворення. Отримана інформація під час відвідання Верховної Ради дала можливість краще зрозуміти механізми державотворення.

Викладачі та студенти Полтавської державної аграрної академії дякують Начальнику Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Тимченку Олегу Вадимовичу за можливість відвідати Верховну Раду України.