Екскурсія територією ПДАУ для учнів школи № 29

12 грудня до Полтавського державного аграрного університету на екскурсію завітали учні 10–11 класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради Полтавської області. Юні гості на власні очі побачити мальовничу територію ПДАУ, дізналися про освітні можливості та перспективи працевлаштування наших випускників.

Працівники нашого університету провели змістовну екскурсію, під час якої учні ознайомилися з можливостями кожного навчально-наукового підрозділу ПДАУ, такими як:
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.

Зважаючи на захопливі погляди школярів, зустріч їм сподобалася та, безсумнівно, допомогла визначитися з вибором майбутньої професії.
Чекаємо на наступних гостей, адже ПДАУ завжди відкритий для вчителів, учнів і їхніх батьків!