Гостьова лекція на тему: «Освіта в Англії»

14 грудня 2023 року директор аспірантури факультету біологічних наук Університету Західної Англії (м. Бристоль) Тім МОСС прочитав гостьову лекцію на тему: «Освіта в Англії» для здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра, магістра і доктора філософії за освітньою програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
Під час лекції професор розповів про особливості підходу до здобуття вищої освіти в Англії, вибір програм навчання та підтримку студентів після зарахування до вишу.
Дякуємо Єлизаветі ОЛІЙНИЧЕНКО, докторантці в галузі харчової промисловості та якості харчових продуктів біологічного факультету Університету Західної Англії (м. Бристоль), за синхронний переклад матеріалу.

.