Гостьова лекція на тему «Роль ресурсного потенціалу у розвитку бізнесу в умовах воєнного стану»

1 травня на кафедрі менеджменту ім. І. А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету відбулася гостьова лекція кандидата економічних наук доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Полтавського університету економіки та торгівлі, а також співвласника мережі закладів ресторанного господарства «Криниця» Миколи Балабана.

Лекцію було присвячено актуальній темі «Роль ресурсного потенціалу у розвитку бізнесу в умовах воєнного стану».
Микола Балабан, маючи багатий досвід ведення бізнесу в складних економічних умовах, поділився з аудиторією своїми знаннями та практичними порадами щодо   ефективного використання наявних ресурсів для розвитку та збереження бізнесу в умовах воєнного стану.

Під час лекції було розглянуто такі питання:
• вплив воєнного стану на ресурсний потенціал українських підприємств. Лектор проаналізував основні проблеми, з якими стикаються українські підприємства в умовах воєнного стану, та вплив цих проблем на доступність і використання ресурсів;
• стратегії розвитку бізнесу в умовах дефіциту ресурсів. Було представлено різні стратегії, які можуть використовувати підприємства для розвитку та збереження бізнесу в умовах дефіциту ресурсів;
• практичні поради щодо ефективного використання ресурсів. Пан Микола поділився з аудиторією практичними порадами щодо   оптимізації використання наявних ресурсів, мінімізації витрат і максимізації прибутків від інвестицій.

Лекція викликала значний інтерес  в аудиторії. Слухачі високо оцінили практичну цінність наданої  лектором інформації, а також його вміння чітко та доступно пояснювати складні економічні поняття.

Отримані знання та практичні поради допоможуть майбутнім українським підприємцям ефективно використовувати ресурсний потенціал і розвивати свій бізнес навіть в умовах воєнного стану.