Гостьова лекція «Особливості навчання в аспірантурі Англії»

7 грудня 2023 року відбулася гостьова лекція на тему «Особливості навчання в аспірантурі Англії» для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра, магістра, а також доктора філософії за освітньою програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Лекцію прочитав доктор Тім МОСС, директор аспірантури факультету біологічних наук Університету Західної Англії (м. Бристоль). Окрім здобувачів вищої освіти на зустрічі також були присутні викладачі факультету технологій тваринництва та продовольства.

Під час лекції доктор розповів про умови вступу до аспірантури, обрання теми кандидатської роботи, отримання грантів і про особливості навчання в аспірантурі Англії.

Дякуємо Єлизаветі ОЛІЙНИЧЕНКО, докторантці в галузі харчової промисловості та якості харчових продуктів біологічного факультету Університету Західної Англії (м. Бристоль), за синхронний переклад матеріалу.