І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Менеджмент»

25.02.2020 р. кафедра менеджменту провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Менеджмент» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. №1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019 – 2020 навчальному році»).

Переможцем у І етапі олімпіади з дисципліни «Менеджмент» у 2019 – 2020 навчальному році в Полтавській державній аграрній академії став Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти 1 курсу ступеня Магістр освітньо-професійної програми Менеджмент організацій спеціальності Менеджмент Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, який посів перше місце.

Вітаємо переможця та бажаємо Лесюку Владиславу подальших успіхів у науковій діяльності та нових творчих звершень!