II International scientific and practical conference «Management of modern university»

Компанія BIJB – центр компетенції бізнес-аналітики, Срібний партнер Microsoft – запрошує взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY», яка відбудеться 23 жовтня 2020 р.

Доповідачі конференцій – найкращі практики з України, США, Індії та Казахстану, представники бізнесу та вищої освіти.

Мета конференції – обмін інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень щодо використання систем управління закладами вищої освіти в умовах дистанційної роботи, упровадження інструментів для операційних процесів, використання інформаційних технологій в освітньому просторі сучасних ЗВО.

Полтавську державну аграрну академію на конференції представляють доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Шаравара Тамара Олексіївна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Сільчук Олеся Василівна – модератор заходу.

Учасники конференції матимуть змогу брати активну участь в обговоренні проблемних питань; долучитися до обміну досвідом використання інноваційних інструментів в освітньому просторі та сучасних засобів аналізу даних, які можуть бути адаптовані до вимог ЗВО; опублікувати тези у збірнику матеріалів конференції та отримати сертифікат участі.

Термін подачі матеріалів конференції продовжено до 30 жовтня 2020 р.

ПДАА є медіапартнером конференції, а кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін – співорганізатором!

Детальну інформацію, програму конференції, вимоги до оформлення тез можна знайти на сайті: http://bijb.study/conf2020/

Мітки: