Інтелектуальна гра «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти»

Упродовж 18–19 жовтня 2023 року з метою популяризації академічної доброчесності в університеті навчально-науковий інститут економіки, управління права та інформаційних технологій ПДАУ організував і провів інтелектуальну гру «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти». Для участі у грі були запрошені здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Економіка підприємства, Менеджмент підприємства, Маркетинг, Підприємництво, Право, Інформаційні управляючі системи, Місцеве самоврядування, Міжнародні економічні відносини. Модератором заходу був Микола ВОВК, який розробив і провів цікаві заходи для здобувачів вищої освіти.
До складу журі увійшли:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
•Дмитро ДЯЧКОВ, д. е. н., професор, директор навчально-наукового інституту економіки, управління права та інформаційних технологій;
•Тетяна ЯПРИНЕЦЬ, к. п. н., доцентка, завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти;
•Олена МАЙБОРОДА, к. е. н., доцентка кафедри маркетингу;
•Тетяна ЩЕТІНІНА к. і. н., доцентка кафедри публічного управління та адміністрування;
•Олена КАЛАШНИК, к. т. н., доцентка кафедри підприємництва і права;
•Анастасія СЕМЕНКОВА, голова студентської ради навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
У підсумку креативної боротьби команди отримали дипломи переможців:
у 1-й день змагань:
•диплом І ступеня – команда «Публічне управління та адміністрування»;
•диплом ІІ ступеня – команди «Інформаційні системи та технології» – 2, «Право» – 1;
•диплом ІІІ ступеня – команди «Право» – 2, «Підприємництво і торгівля», «Інформаційні системи та технології»;
у 2-й день змагань:

•диплом І ступеня – команда «Економіка»;
•диплом ІІ ступеня – команди «Менеджмент» – 2, «Маркетинг»;
•диплом ІІІ ступеня – команди «Менеджмент» – 1, «Міжнародні економічні відносини».
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Дякуємо всім командам за креативне виконання складних завдань! Віримо, що саме таке активне покоління академічно чесних особистостей достойно розбудує нашу державу.