Кернел — найбільший агрохолдинг в Україні

30 червня 2023 року здобувачі вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства  спеціальності 073 Менеджмент  у межах навчальної практики відвідали ТОВ «Полтавський олійноекстракційний завод Кернел-Груп» — найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, провідний постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки. Це підприємство входить у групу компаній Кернел, є високотехнологічним, екологічно спрямованим і соціально відповідальним бізнесом.Екскурсію підприємством провів Максим Кравцов, заступник директора з виробництва. Перед ознайомленням із виробництвом усі відвідувачі пройшли інструктаж з техніки безпеки та дізналися про важливість дотримання безпеки праці на підприємстві. Максим Сергійович показав студентам основні процеси виготовлення рафінованої олії, розповів про організацію управління виробництвом, персоналом, ресурсами підприємства тощо. Студенти ставили багато запитань стосовно ефективності діяльності підприємства, завантаженості його потужностей, ринків збуту продукції, дотримання міжнародних стандартів і норм, благодійної діяльності в умовах воєнного стану, стратегій його розвитку тощо. На всі запитання було надано вичерпні відповіді.Дякуємо пану Максиму за цікаву екскурсію та корисну інформацію!
Процвітання та успіху!
Разом до перемоги!