Колектив ННІ ЕУПІТ вшановує пам'ять професора кафедри Михайла Григоровича Тютюнника

Колектив навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій вшановує пам'ять професора кафедри Михайла Григоровича Тютюнника з приводу річниці його смерті. Він навіки вписав своє ім'я в історію не тільки своєї кафедри та Університету, а й усієї вітчизняної науки!

Його здобутки були високо оцінені на державному рівні, зокрема, Михайло Тютюнник був нагороджений трудовою відзнакою "Знак пошани" та медаллю "Ветеран праці", також йому було присвоєно звання "Відмінник аграрної освіти України".

У наших спогадах він назавжди залишиться людиною з великої літери, взірцем для своїх колег, студентів і майбутніх поколінь!
Світла пам’ять!