Комбайнери отримали посвідчення

Центр технічної підготовки навчально-науково-виробничого підрозділу кафедри машиновикористання і виробничого навчання Полтавської державної аграрної академії завершив навчання першої групи слухачів.

Після успішної здачі кваліфікаційних іспитів 10 грудня 2015 року на інженерно-технологічному факультеті урочисто вручили посвідчення трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії В1 (сільськогосподарські зернозбиральні комбайни).

Вручив посвідчення та грамоти декан ІТФ професор Дудніков І.А.

На випуск групи завітали проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, к.с.-г.н., доцент Горб О.О. та директор Міжнародного інформаційного центру (м.Київ)  Ніканов М., що запропонував цікаву програму стажування за кордоном у сфері сільського господарства.

По завершенню заходу продемонстровано відео ролик про перебіг навчання зроблений студентським активом.

Кафедра Машиновикористання та виробничого навчання