Конференція, присвячена Карлу Ліннею

20 травня 2021 року в народному музеї ПДАУ відкрилась експозиція факультету агротехнологій і екології.

Декан факультету к. с.-г. н., доцент Микола Маренич розповів про його створення і сучасні здобутки.

Проректорка з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку д. іст. н., професорка Тамара Шаравара цікаво розповіла про історію Полтавського державного аграрного університету.

Потім доцентка кафедри рослинництва Марина Антонець разом зі студентами і викладачами факультету агротехнологій та екології провела наукову конференцію, присвячену дню народження Карла Ліннея – видатного шведського науковця XVIII століття. Студенти виголошували доповіді за книгою Олександра Вялова «Співробітники Творця».

На початку конференції доцент кафедри захисту рослин, голова Полтавського відділення Українського ботанічного товариства Віктор Самородов виступив із доповіддю на тему «Карл Лінней як постать всесвітнього виміру».

Ірина Должкова, 10-річна дівчинка, співала латинською і німецькою мовами.

Під час доповідей студентів полтавська художниця, випускниця ПДАА Маргарита Антонець малювала артшоу «Едемський сад».

На платформі Google Meet доповідав директор Хорольського ботанічного саду к. біол. н. Володимир Красовський на тему «Інтродукція субтропічних плодових культур у Хорольському ботанічному саду».

Наприкінці конференції директор музею Наталія Локес провела екскурсію.