Конференція викладачів і практикуючих лікарів ветеринарної медицини

14 березня 2017 року в Полтавській державній аграрній академії на факультеті ветеринарної медицини відбулася конференція викладачів і практикуючих лікарів ветеринарної медицини Полтавської області та студентів із вшанування пам’яті Заслуженого лікаря ветеринарної медицини України, доцента, кандидата ветеринарних наук, одного із засновників факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії, начальника Головного управління ветеринарної медицини у Полтавській області (13.05.1992 – 07.03.2016) Сергія Васильовича Аранчія.

З доповідями виступили: голова Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Полтавської області, завідувач кафедри анатомії та фізіології тварин, доктор ветеринарних наук, професор В. П. Бердник; начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Г. І. Пікуль; донька покійного, директор Регіональної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області, кандидат економічних наук Я. С. Аранчій; директор Навчально-наукового інституту тваринництва і ветеринарної медицини, декан факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва, доктор сільськогосподарських наук, професор А. А. Поліщук; перший декан факультету ветеринарної медицини, завідувач кафедри технології переробки продукції тваринництва, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри В. С. Тендітник; кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри землеробства і агрохімії ім. В. І. Сазанова М. М. Опара; декан факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор С. М. Кулинич; завідувач кафедри терапії, кандидат ветеринарних наук, доцент, професор кафедри С. Б. Передера; проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування О. О. Горб; дружина покійного, ректор Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук, професор В. І. Аранчій.

У виступах відмічалось, що передчасно пішла з життя прекрасна людина, чуйний батько, чоловік, талановитий організатор ветеринарної медицини України, історик ветеринарної медицини Полтавської області, чий внесок в розвиток ветеринарії важко переоцінити. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Сергієм Васильовичем, він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила Батьківщині та обраній справі. Його життєва позиція – яскравий приклад для наслідування.

Оргкомітет конференції