Конференція за результатами вивчення дисципліни «Управління соціальною відповідальністю підприємств»

12 травня 2021 року доцентка кафедри менеджменту Шульженко І. В. провела підсумкову конференцію за результатами вивчення дисципліни «Управління соціальною відповідальністю підприємств».

У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти груп Мен_бд_41, Мен_бд_42 та викладачі кафедри менеджменту. Слід відзначити цікаві доповіді Безкоровайної А. О. «Соціальна відповідальність людини, держави та суспільства» та Панової Я. Г.  «Соціальна відповідальність бізнесу». Також жваву дискусію викликали доповіді Дмитренко А. Р. «Формування відносин роботодавців із працівниками на засадах соціальної відповідальності», Стовби А. О. «Стратегічні напрями розвитку соціальної відповідальності в Україні», Титаренко А. А. «Екологічна компонента соціальної відповідальності», Ярош А. О. « Інформація як матеріал комунікацій та її види».

Усі виступи супроводжувались презентаціями, які наочно демонстрували викладений матеріал.

Мітки: