Kvity Poltava — про сучасний бізнес, наповнений красою

3 липня студенти спеціальності 073 Менеджмент (ОПП Менеджмент підприємства) в рамках проходження навчальної практики відвідали ФОП «ВАЛЕНТИНА ПУХ".
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Організація розпочала свою роботу 2021 року з відкриття магазину  «Kvity Poltava”. Займається продажем букетів і композицій з живих квітів і виконує замовлення клієнтів.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Екскурсію для студентів проводила власниця  магазину пані Валентина, яка із задоволенням поділилася власним досвідом ведення діяльності, тонкощами роботи в сфері обслуговування та головними ризиками, які постійно виникають у процесі роботи, як ними управляти та як швидко усувати, надала цінні практичні та професійні рекомендації студентам.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Щиро вдячні пані Валентині за надзвичайно  змістовну та пізнавальну екскурсію. Вражені асортиментом, його багатим та різноманітним наповненням!
Бажаємо оптимізму та творчого натхнення!