Лекція «Академічна доброчесність» для здобувачів бакалаврату ННІ ЕУПІТ

06 жовтня 2023 року в рамках популяризації принципів і норм академічної доброчесності в ННІ ЕУПІТ ПДАУ та навчальної дисципліни «Університетська освіта» відповідальним за академічну доброчесність Миколою ВОВКОМ проведено лекцію зі здобувачами вищої освіти ступеня бакалавра першого курсу на тему «Академічна доброчесність».

На зустріч були запрошені здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійними програмами Економіка підприємства, Менеджмент підприємства, Маркетинг, Підприємництво, Правознавство, Інформаційні управляючі системи, Місцеве самоврядування, Міжнародні економічні відносини.

Наприкінці зустрічі з першокурсниками було підписано декларацію про академічну доброчесність здобувача освіти Полтавського державного аграрного університету.

Віримо, що дотримання принципів та норм академічної доброчесності серед освітянської спільноти допоможе краще здійснити якісний розвиток не тільки освіти, а й науки загалом.