Лекція професора Гангура В.В. для учасників клубу «Дивосвіт» (22.12.2022р)

22 грудня 2022 року, в Центрі європейської інформації відділу обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, Володимиром Гангуром, доктором с.-г. наук, завідувачем кафедри рослинництва Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету було прочитано лекцію для учасників клубу «Дивосвіт» на тему: «Стан та перспективи розвитку органічного виробництва». Він ознайомив слухачів із особливостями обробітку грунту за органічного виробництва, ефективного використання рослинних решток, підбору та вирощування сидеральних культур, технологією компостування органічних відходів, використання ефективних мікроорганізмів та гумінових стимуляторів.