Міжнародна спортивна естафета

7 квітня 2017 року у спортивному залі ПДАА відбулося міжнародне свято спорту – «Спортивна естафета». Цей захід справді став міжнародним, тому що участь у ньому взяли більше 40 студентів факультету підготовки іноземних громадян із 7 країн Азії та Африки – із Йорданії, Єгипту, Індії, Китаю, Лівії, Марокко, Тунісу.

Дві команди з червоними та синіми хустинками на шиях вишикувалися на старті. Пролунав свисток головного арбітра змагань (цю роль виконував старший викладач кафедри української та російської мов Масік І.В.), і розпочалася естафета. Конкурсні завдання мали елементи багатьох видів спорту – легкої атлетики, баскетболу, футболу, тенісу, художньої гімнастики, армреслінгу. Боротьба у змаганнях була серйозною і запеклою. Але учасники команд завзято та наполегливо долали і індивідуальні, і командні конкурси: і естафету з веденням м’яча, і біг, і стрибки, і підняття гирь, і набивання м’яча, і віджимання від підлоги, і кидання м’яча у баскетбольне кільце і ще багато різних естафет та конкурсів.

Суддівські крісла зайняли заступник декана факультету Скиданенко Ю.Д., викладачі кафедр Бандарєв В.В., Скок Л.М., Чекмарьова І.І. та представник студентства, єгиптянин Елджаір Елмабрук. Проводили «Спортивну естафету» чарівні ведучі – співробітник деканату Марина Стрижак та студент із Марокко Саум Ануар. Активно підтримували учасників команд їхні друзі, земляки, куратори академічних груп.

Капітан однієї із команд, студент із Марокко Ель Фетхі Сухаіл, який вирізнявся і своєю прекрасною спортивною підготовкою, і прагненням до перемоги, і умінням правильно організувати спортсменів своєї команди, зумів у кінці змагань урочисто підняти над головою Кубок переможця. Але у цій естафеті не було переможених і переможців. У кінці спортивного свята в.о. декана факультету Токуєва Н.В. вручила всім учасникам команд грамоти та медалі. І можна з упевненістю сказати, що перемогла дружба і, звичайно, спорт.  Захід відбувся за підтримки завідувача кафедри фізичного виховання та спорту Літвінова П.Ю. та співробітника кафедри Кобиляшневого В.В.