Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри "Галузевого машинобудування"

У період із 31 серпня по 7 вересня 2020 року викладачі кафедри галузевого машинобудування доцент, к. пед. н. Овсієнко Юлія Іванівна, старший викладач Рижкова Тетяна Юріївна та асистент Скоряк Юлія Борисівна на запрошення Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego Sp. z o. o. (Lublin, Republic of Poland) («Інституту науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку», м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF) (м. Київ, Україна) проходили міжнародне підвищення кваліфікації (серія вебінарів) на тему «THE CLOUD STORAGE SERVICE FOR THE ONLINE STUDYING ON THE EXAMPLE OF THE ZOOM PLATFORM» («Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи Zoom»).

Підвищення кваліфікації відбувалось у режимі онлайн. Його програма складалась із таких тем: 1) Основні типи комунікативної взаємодії в Інтернеті. Веб-конференція (інтернет-конференція);  2) Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання; 3) Сервіс вебінарів та відеоконференцій за допомогою платформи zoom.us; 4) Загальні правила відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom.

На заключному етапі викладачі успішно склали підсумковий онлайн-тест. Успішне проходження міжнародного стажування підтверджене сертифікатами відповідних зразків.