Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів та аспірантів як невід’ємна складова професійного розвитку кафедри менеджменту ім.І.А.Маркіної

З 22 серпня по 15 вересня 2022 року асистент кафедри Микола ВОВК та аспірант другого року навчання спеціальності 073 «Менеджмент» Рима АГАКЕРИМОВА пройшли навчання у Virtual international summer school in the framework of the DAAD Project «Digital Ukraine: Ensuring academic success in times of crisis (2022)».

За період навчання у віртуальній міжнародній літній школі в рамках Німецької служби академічних обмінів опанували нові навички, щодо використання діджитал інструментів у навчанні при підготовці майбутніх фахівців.