Нагородженя викладачів ННІ АСЕ пам’ятними ЮВІЛЕЙНИМИ МЕДАЛЯМИ «100 років Національній Академії аграрних наук України»

У Полтавському державному аграрному університеті відбулася вчена рада під головуванням професора Валентини Аранчій.
Після відкриття засідання та затвердження порядку денного виступив завідувач кафедри землеробства і агрохімії ім. В. І. Сазанова Сергій Поспєлов, який розповів про урочисте засідання Національної академії аграрних наук України, що відбулося 11 жовтня та було присвячене 160-річчю В. І. Вернадського.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Науково-педагогічні працівники ПДАУ — завідувач кафедри рослинництва Володимир Гангур та професор Сергій Поспєлов були нагороджені пам’ятними ЮВІЛЕЙНИМИ МЕДАЛЯМИ «100 років Національній Академії аграрних наук України». Подяку НААН України та Почесну грамоту від голови Лубенської районної ради вручили доценту кафедри захисту рослин Віктору Самородову.