Наукова школа професора Ірини Маркіної «Методологія та практика сучасного менеджменту»: конференція пам’яті

Посилення уваги до вивчення методологічних і прикладних аспектів науки управління соціально-економічними процесами на сучасному етапі викликано зростанням ролі управління як чинника, що визначає рівень і темпи зростання ефективності суспільного виробництва; перетворенням управлінської праці на одну з масових і водночас складних професій, що потребують спеціальної підготовки; необхідністю розвитку форм залучення громадських кіл до управління.

Однією з основних передумов успішного виконання завдань, які стоять перед суспільством, є подальша професіоналізація управління як методологічне  підґрунтя  підготовки менеджерів. Цим і багатьом іншим проблемам присвячена V Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики», яка відбулася 19 травня 2021 року згідно з планом Міністерства освіти і науки України на базі Полтавського державного аграрного університету. Конференція розрахована на викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, фахівців-практиків підприємств та організацій.

До участі в роботі конференції залучені провідні вітчизняні й зарубіжні фахівці та вчені, представники органів державної влади та самоврядування різних рівнів управління.

У конференції взяли участь 164 учасники. Працювало 7 секцій:

Секція І. Управління організацією як соціально-економічною системою.

Секція ІІ. Інноваційний, інвестиційний та інформаційний менеджмент у системі сучасного підприємства.

Секція ІІІ. Кадровий менеджмент у сучасній організації. Правове забезпечення діяльності підприємства.

Секція ІV. Галузеві та регіональні аспекти сучасного менеджменту. Публічне управління.

Секція V. Аграрний менеджмент. Менеджмент туристичного бізнесу. Міжнародний менеджмент і менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Секція VІ. Управління ризикозахищеністю, безпекою та конкурентоспроможністю підприємства. Маркетинговий менеджмент.

Секція VII. Сучасні підходи до управління вищою освітою.

Міжнародний статус конференції підтверджено участю представників наукових шкіл України, Латвії, Чехії, Молдови, Польщі, Білорусії, Казахстану.

Україна представлена учасниками із 42 закладів вищої освіти із 13 областей. 

Науковий статус конференції підтверджений заявкою про участь 44 докторів наук і професорів, 65 кандидатів наук, доцентів, 49 здобувачів вищої освіти різних рівнів.

Практичний статус конференції підтверджений участю керівників і спеціалістів різних рівнів управління організацій і підприємств із різних регіонів України.

Позитивними чинниками у роботі конференції є активна участь здобувачів вищої освіти в її організації та проведенні, публікації результатів наукових досліджень.

За підсумками конференції видано збірник матеріалів доповідей учасників конференції.

 

 

 

 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: