Науковців ПДАУ відзначили з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відбулося урочисте відзначення Дня працівників сільського господарства — провідної економічної галузі Полтавщини.
На захід були запрошені виробники аграрної продукції, фермери, державні службовці, науковці та освітяни, які обрали для себе аграрну галузь.

Від Полтавського державного аграрного університету на свято завітали ректор Олександр Галич, голова вченої ради Валентина Аранчій, представники ректорату, адміністрації та навчально-наукових підрозділів.

Гостей привітали начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін, в.о. голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та в.о директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Олег Палій. Вони подякували власникам аграрних підприємств, працівникам сільського господарства та фермерам за кропітку самовіддану працю, справжній титанічний труд, завдяки якому Полтавщина забезпечує економічну безпеку нашої держави.

Далі Олександр Лемешко та Олег Палій розпочали відзначення найкращих працівників і функціонерів аграрної галузі Полтавщини. Приємно, що серед номінантів  були представники ПДАУ.

За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, забезпечення продовольчої безпеки держави та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою Полтавської ОВА нагороджено професорку кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького факультету технологій тваринництва та продовольства Ларису Кузьменко та доцентку кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Юлію Левченко.

Подяки від Полтавської обласної ради отримали завідувач кафедри рослинництва навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Володимир Гангур і доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту інженерно-технологічного факультету Антон Келемеш.

Після вручення нагород розпочалися виступи творчих колективів і виконавців Полтавської обласної філармонії та Полтавського державного аграрного університету — переможців всеукраїнських конкурсів, міжнародних творчих проєктів Erasmus+, лауреатів фестивалів Італії, Польщі, Болгарії, Грузії, Азербайджану народного ансамблю сучасної пісні „Мал-а-хіт” (художня керівниця — Софія Курбацька), ансамблю сучасного танцю „АДВАНС” (керівниця —   Олена Каліахметова), народного фольклорного ансамблю „Маланка” (художня керівниця — заслужений працівник культури Юлія Глущенко), зразкового ансамблю народного танцю „Зоряна” (художній керівник — Дмитро Денисенко).

Під бурхливі оплески вдячної аудиторії виконавці подарували безліч позитивних емоцій і драйву, залишивши приємні спогади про цю подію, які ще довго будуть зігрівати серця учасників заходу.