Навчальна практика майбутніх ветеринарів з акушерства, гінекології і біотехнології відтворення тварин

Впродовж першого тижня липня студенти 3 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» проходили навчальну практику з дисципліни «Акушерство, гінекологія і біотехнологія відтворення тварин» на базі ПП «Агроекологія» Шишацького району.

Під керівництвом доцента кафедри хірургії та акушерства Панасової Тетяни Георгіївни та головного ветеринарного лікаря підприємства Колотай Анатолія Івановича студенти брали участь у проведенні ультразвукової діагностики вагітності, штучному осіменінні та гінекологічному обстеженні корів,  надавали  допомогу коровам із післяродовими патологіями, маститами.

Під час навчальної практики майбутні ветеринари виконували вакцинацію та вітамінізацію телят, лікували корів і телят із абсцесами, патологіями дистального відділу кінцівок тощо.