Навчально-ознайомча практика першого курсу спеціальності "Ветеринарна медицина"

У період навчально-ознайомчої практики з навчальної дисципліни «Лікарські рослини» здобувачі вищої освіти першого курсу СВО «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» досліджували ботанічний склад флори околиць міста Полтава.

Під керівництвом доцента кафедри терапії імені професора П. І. Локеса Канівець Наталії Сергіївни студенти ознайомились із лікарськими рослинами, які ростуть в природних умовах Полтавського міського парку (Полтавський дендропарк), околиць Хрестовоздвиженського жіночого монастиря та монастирського водосховища, Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», берегах річки Ворскла.

Поряд із тим студенти відвідали «Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді», «Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка» та «Полтавське дослідне поле» Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавілова де познайомились із лікарською флорою колекційних ділянок.

Щиро вдячні працівникам Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а саме завідувачу відділу біології та методичної роботи Брижак Людмилі Михайлівні та керівнику гуртка «Юні знавці лікарських рослин», «Чарівний світ природи» Боєвій Альоні Михайлівні, за чудову екскурсію та плідну співпрацю!