Наймасштабніші адаптиви в історії ПДАА

13 вересня 2018 року Студентською радою разом з адміністрацією Факультету економіки та менеджменту був організований перший в 2018 році заміський адаптаційно-тренінговий курс для першокурсників.
Дане дійство, на яке до речі з’їхалось близько 130 студентів 1 курсу, проходило на базі практики Полтавської державної аграрної академії в с. Петрівка.
Вправи на командотворення, завдання для проявлення лідерських якостей, розминки, креативне розв’язання поставлених задач, тімбілдінги, нові знайомства – це те, що відчув кожен.
Протягом всього дня на учасників чекали розбиття на команди, установчі лекції від 8 досвідчених модераторів і їх помічників та 10 різного роду та складності локацій, де учасники повинні були:
 довіритись команді, шоб рухатись наосліп і навпаки відчути, як це,коли результат залежить лише від вказівок 1 людини;
 триматись разом, щоб досягти успішного результату та на 200% довірити власне життя команді;
 рухатись як один та робити лише злагоджені рухи, адже без одного важливого елемента механізм не зможе працювати;
 намагатися співпрацювати з іноді абсолютно невідомою людиною, щоб пройти крізь всі прірви;
 налагодити механізм до повністю відточених рухів для того, щоб пройти повз всі перепони без втрат;
 10 разів подумати, як вчинити правильно, щоб наступний учасник не постраждав від халатності своїх попередників;
 працювати разом, щоб не допустити збоїв та ще багато іншого.
На захід з’їхались не лише студенти та адміністрація, а й викладачі академії, які допомагали в приготуванні смачного частування для першокурсників.
Наприкінці, по приїзду в Полтаву, відбулася загальна рефлексія, протягом якої всі учасники висловили свої думки стосовно проведеного разом дня та побажання на майбутнє. Після офіційного завершення заходу кожен був нагороджений пам’ятними дипломами на згадку про фантастичне дійство!
Байдужим не залишився ніхто!
Отже, недарма «Адаптиви 2018» назвали найбільшими за всю історію Факультету економіки та менеджменту.

Факультет економіки та менеджменту – приєднуйтесь до лідерів!
Ми у соціальних мережах:
• Telegram – t.me/fem_news