Нова ніша для публікацій наукових здобутків - African Journals OnLine (AJOL)

Викладачі кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова Короткова І.В., Сахно Т.В. та кафедри  хірургії та акушерства Звенігородська Т. В. відкрили нову нішу для публікацій наукових здобутків - African Journals OnLine (AJOL) – найбільшу в світі онлайн-бібліотеку рецензованих наукових журналів Південної Африки. До складу AJOL входить 523 журнала, в тому числі 259 журналів відкритого доступа, серед яких:  Agriculture & Food Sciences – 53 журнали; Environmental Sciences – 29 журналів; Biology & Life Sciences – 71 журнал та Veterinary Science – 15 журналів.

В одному з таких журналів «Nigerian Journal of Biotechnology» вони опубліковали статтю «Improving the Thermostability of Horseradish Peroxidase by Incorporating into water-immiscible Coacervates» //Nig. J. Biotech. Vol. 35 No. 2 (2018): 27-34  DOI: https://dx.doi.org/10.4314/njb.v35i2.4

Нігерійський журнал біотехнологій, який видається Федеральним університетом сільського господарства, Абеокута, штат Огун (FUNAAB), публікує огляди, оригінальні роботи в галузі біотехнології, сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища, ветеринарії і може бути корисним для публікацій ваших наукових праць.