Обговорення проекту ОПП спеціальності «Готельно-ресторанна справа» робочою групою ради з якості вищої освіти

27 листопада 2023 р. робочою групою ради з якості вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у складі гаранта ОПП Євгенії ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ, завідувачки кафедри Ніни БУДНИК, голови ради з якості вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Галини ДУБОВОЇ, заступника декана ТТП, професорки Лариси КУЗЬМЕНКО, професора Валерія СУКМАНОВА, доцентки Вікторії ШЕЛУДЬКО, доцентки Алли КАЙНАШ, здобувачки вищої освіти Анни САХАЦЬКОЇ був розглянутий проект освітньо-професійної програми спеціальності «Готельно-ресторанна справа».  До заходу був залучений власник та керівник  закладів гостинності «Кавун», «Початок» і «Шапіто» Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ. Голова ради з якості Галина ДУБОВА ознайомила присутніх з позитивним рішенням кафедри, яке є підставою для передачі матеріалів на розгляд ради якості зі спеціальності. Голова робочої групи, гарант ОПП спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Євгенія ХМЕЛЬНИЦЬКА ознайомила з особливостями проекту ОПП спеціальності «Готельно-ресторанна справа».  До обговорення були залучені усі присутні. Слід відзначити активну участь в обговоренні всіх учасників заходу, особливо здобувачів вищої освіти, думку яких висловила Анна САХАЦЬКА. Робочою групою прийняте позитивне рішення щодо проекту ОПП спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Позитивне рішення ради з якості вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стало підставою для розміщення проєкту освітньої програми на офіційному сайті ПДАУ для громадського обговорення.