Обговорення проєктів ОПП ТВППТ на 2024 рік набору на випусковій кафедрі

Невпинно наближається час для розміщення проєктів освітніх програм на сайті ПДАУ з метою щорічного громадського обговорення. Ми постійно працюємо над їх удосконаленням, дослухаючись до рекомендацій стейкхолдерів, аби щороку підіймати на якісно вищий рівень реалізацію освітніх програм.
29 листопада 2023 року відбулось остаточне засідання робочих груп з розроблення освітніх програм перед розміщенням їх на сайті Університету. На засіданні було розглянуто та внесено рекомендації щодо вдосконалення освітніх програм Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого й другого рівнів освіти, а також схвалено проєкти ОПП Водні біоресурси та аквакультура і ОНП Технології зберігання, переробки зерна та аграрний бізнес, за якими підготовка студентів розпочнеться з 2024 року.