Об’єднана молодь держави – основа успішної країни!

На базі Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України 24-27 травня п.р. було проведено ХІХ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття».

Усім відомі закони Зльотів, що історично склалися:

• знайомство, спілкування, обмін досвідом самоврядування студентської молоді з різних куточків нашої славетної країни;
  • проведення на високому організаційно-методичному рівні студентських науково-практичних конференцій у вигляді «дискусійних круглих столів» за напрямами підготовки фахівців, модераторами яких є керівники наукових шкіл, провідні професори ВНЗ, що організовує Зліт;
  • знайомство з передовими прогресивними науково-виробничими структурами регіону, аграрного спрямування в тому числі;
  • знайомство з українськими традиціями регіону проведення Зльоту, комплексну екскурсійну програму.

Глобальна ідея всього перерахованого: об’єднана молодь держави – основа єдиної країни!

У Зльоті в НУБіП взяли участь більш як 200 студентів, які отримують різні іменні стипендії всеукраїнського або регіонального рівнів та лідери студентського самоврядування з усіх аграрних ВНЗ України.

Полтавську державну аграрну академію на Зльоті представляли актив студентського самоврядування.

Учасники Зльоту та студентська молодь НУБіП мали можливість поспілкуватися з наймолодшим Прем’єр-міністром в історії України Гройсманом Володимиром Борисовичем.

Усі учасники Зльоту були зорієнтовано на участь у «дискусійних клубах» з визначеної тематики.

У рамках Зльоту відбувся фінал аграрно-політичних дебатів, які були організовані в рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки НМЦ «Агроосвіта».

Теми для проведення коаліційного студентського діалогу були наступні:

1) Зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення - введення вільного ринку землі?

2) Скасування спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників (4 група) та застосування загальної системи оподаткування з податку на додану вартість (ПДВ)?

3) Дозвіл на використання генно-модифікованих продуктів (ГМО-продуктів) у виробництві продуктів харчування для населення і кормів для тварин - як гарантія продовольчої безпеки країни?

4) Підтримка розвитку сімейних фермерських господарств – скорочення впливу великих аграрних підприємств/агрохолдингів?

Також під час роботи Зльоту було проведено:

• акцію «Подаруй дитині радість»;
  • психологічний тренінг;
  • засідання об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ України.

Статтю підготовлено за матеріалами
Офіційного сайту ДУ НМЦ «Агроосвіта».