Оглядова екскурсія для студентів у Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці

6 жовтня 2016 р. студенти Полтавської державної  аграрної академії  спеціальності «Менеджмент»  провели оглядову екскурсію в Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці імені  І. П. Котляревського.

Викладачі кафедри менеджменту Дорофєєв Олександр Вікторович та Шульженко Ірина Вадимівна разом з працівниками відділу обслуговування користувачів провели оглядові екскурсії  бібліотекою для студентів-першокурсників Полтавської державної аграрної академії, що навчаються на факультеті  економіки та менеджменту.

Відвідувачі довідалися про цікаві факти з історії закладу, про участь бібліотеки у різноманітних соціальних проектах та програмах, ознайомилися з інноваційними та традиційними бібліотечними послугами, відвідали спеціалізовані читальні зали.

Працівники кафедри менеджменту висловлюють вдячність головному бібліотекарю відділу обслуговування користувачів Ларисі Лисенко за проведену екскурсію та плідну співпрацю.