Оголошується конкурс відеоробіт «Чесність починається з тебе»

В продовження ініціативи Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та  Міністерства освіти і науки України,

щодо реалізації принципів академічної доброчесності оголошено конкурс відеоробіт «Чесність починається з тебе».

1. Організатором конкурсу виступає Комісія з академічної доброчесності Полтавської державної аграрної академії.

2. На Конкурс подаються роботи (відеоролики), спрямовані на пропаганду цінностей та принципів академічної доброчесності.

3.  Відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4.

4. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати  2 хвилини.

5. На початку ролика слід указати його назву і дані про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву факультету.

6. Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону).

7. Під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу.

8. Автори відеороликів мають забезпечити дотримання авторських прав на роботу, що подається на Конкурс.

9. Конкурс проводиться у 2 етапи:

1 етап – відеороликів організаторам конкурсу (з моменту оголошення конкурсу до  01.12.2019 р.);

2 етап – підведення підсумків конкурсу, нагородження переможців – 04.12.2019 р.

10. Кожен факультет на конкурс представляє min 3 роботи.

11. Автори кращих робіт нагороджуються цінними подарунками, учасники конкурсу - дипломами та заохочувальними призами.

Критерії оцінки конкурсних робіт.

1. Оригінальність задуму.

2. Ступінь реалізації задуму.

3. Пізнавальна інформативність сюжету.

4. Технічна якість роботи.

Комісія з академічної доброчесності

Мітки: