Онлайн конференція до Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня 2020 року за ініціативи Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася онлайн конференція за участі студентів-правників та викладачів кафедри підприємництва і права ПДАА. До конференції долучилися понад 60 учасників – юристи-практики, викладачі, здобувачі вищої освіти. Учасники конференції обговорили актуальні питання права на захист, міжнародних стандартів надання правової допомоги, права на справедливий суд, способи захисту прав та свобод людини.
Такі заходи є важливим джерелом отримання інформації для майбутніх юристів про систему безоплатної правової допомоги, її особливостей, міжнародних стандартів надання такої допомоги і практичного застосування у професійній діяльності.