ПДАА – центр методології та практики сучасного менеджменту

Традиційно ПДАА є центром співпраці найвідоміших учених і молодих науковців, що апробують власні дослідження. Так, 24 травня 2021 року відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії за спеціальністю 073 «Менеджмент» Соловйова Олексія Андрійовича. Завдяки продуктивній роботі під керівництвом д. е. н., професорки Шмиголь Надії Миколаївни на високому рівні була виконана дисертація на тему «Менеджмент галузевої конкурентоспроможності на засадах сталого розвитку».

Голова спеціалізованої вченої ради ДФ 44.887.009 д. е. н., доцент професор кафедри публічного управління та адміністрування Дорофєєв Олександр Вікторович відзначив, що у дисертації досконало розкритий методологічний підхід, який визначає конкурентний розвиток стратегічних зон господарювання у промисловості.

Рецензенти д. е. н., професор завідувач кафедри менеджменту Зось-Кіор Микола Валерійович і д. е. н., доцент професор кафедри менеджменту Дячков Дмитро Володимирович  зазначили, що дисертація виконана на актуальну тему, яку глибоко розкриває її зміст, вирізняється новизною, має теоретичне та практичне значення, логічну структуру.

Офіційний опонент д. е. н., професор, заслужений працівник освіти України заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Сафонов Юрій Миколайович відмітив, що тема дисертації розкрита в повній мірі, виконані поставлені завдання, реалізована мета дослідження, представлені нові наукові результати, які  мають як теоретичне значення,  так і практичну цінність. Дисертант обґрунтував результати вдосконалення моделі галузевого індексу менеджменту конкурентоспроможності за еколого-економічною складовою, що на відміну від існуючих сформована за процедурою адитивно-мультиплікативної згортки індивідуальних показників до галузевого індексу конкурентоспроможності.

Офіційний опонент д. е. н., професорка професорка кафедри менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Гарафонова Ольга Іванівна зазначила, що дисертаційне дослідження з теоретичного й методологічного поглядів обґрунтоване, базується на сучасних теоріях, працях вітчизняних і зарубіжних науковців. Наукові положення підтверджені вітчизняним досвідом розвитку підприємств різних галузей економіки.

Активними учасниками захисту були здобувачі ступеня доктора філософії спеціальності 073 «Менеджмент» і науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, які заслухали нові наукові ідеї та змістовні пропозиції з актуальної тематики.

Вітаємо молодого вченого наукової школи методології та практики сучасного менеджменту ПДАА, що визнана у світі!