ПДАУ пропонує здобувачам різні шляхи реалізації права на вибір навчальних дисциплін: вибір з переліку міжфакультетських, факультетських або фахових вибіркових навчальних дисциплін або із переліку навчальних дисциплін іншої ОП того ж освітнього рівня чи іншої ОП іншого освітнього рівня. Опанування здобувачами вибіркових навчальних дисциплін може відбуватися і на базі інших ЗВО. Тож у 2 семестрі 2022/2023 н. р. здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій другого (магістерського) рівня вищої освіти Вишар Олександр, Пиляк Іванна, Приходько Любов (ОП Підприємництво), Буняк Іван, Ребрик Сергій (ОП Економіка підприємства), Тульчинська Сніжана, Цирульнікова Юлія (ОП Маркетинг) виявили бажання вивчати окремі вибіркові навчальні дисципліни («Startup-лабораторія» та «Фінансова аналітика сучасного бізнесу») у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (на основі Угоди про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між ДНУ імені Василя Стуса та ПДАУ) та успішно завершили навчання (дистанційно) за програмою академічної мобільності (внутрішньої). Всі здобувачі отримали академічні довідки європейського зразка.

Завдяки вивченню обраних навчальних дисциплін у здобувачів  вищої освіти сформовано професійні компетентності, додаткові загальноосвітні та соціальні навички (soft skills); поглиблено професійні знання, додаткові спеціальні компетентності, знання додаткових загальних і спеціальних компетентностей у межах споріднених спеціальностей галузі знань,  здатність розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної діяльності, а також була можливість ознайомитися з особливостями фаху інших галузей знань і розширити або поглибити знання за їх компетентністю.
Вітаємо наших здобувачів вищої освіти зі здобуттям нових знань і реалізацією освітніх можливостей!

Щиро вдячні за партнерську співпрацю Донецькому національному університету імені Василя Стуса, зокрема Олександру Трегубову, доценту, к. е. н., завідувачу кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки, та Сергію Козловському, гаранту ОП Інноваційне підприємництво професору, д. е. н., професору кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки!