Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студента Шевченка В. Ю. зі спеціальності «Агрономія»

Кафедра інформаційних систем та технологій факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії вітає переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія» студента 2-го курсу факультету Агротехнологій та екології Шевченка Владислава Юрійовича.

Завершальний етап конкурсу відбувся 26-28 березня 2019 року у Вінницькому національному аграрному університеті. Отримано диплом ІІІ ступеню.

Тема наукової роботи: «Ефективність впровадження систем точного землеробства в аграрних підприємствах».

Наукові керівники:

професор кафедри інформаційних систем та технологій, к.ф.-м.н., доцент Копішинська О.П. і декан факультету Агротехнологій та екології к.с.-г.н., доцент Маренич М. М.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та продовження наукових досліджень.

Мітки: