Підготовка інженерів-будівельників європейського рівня: нова спільна програма ПДАУ та ВТУ ім. Гедимінаса

З метою вдосконалення освітнього процесу та розширення міжнародної співпраці Полтавський державний аграрний університет уклав договір з Вільнюським технічним університетом імені Гедимінаса (Vilniaus Gedimino technikos universitetas).

Ця співпраця  об’єднує зусилля у таких напрямах, як-от:

• підготовка фахівців європейського рівня: реалізація програм академічної мобільності, стажування та підвищення кваліфікації, спільні науково-освітні проєкти, семінари;
• відновлення України після перемоги над загарбниками: фахова компетентність майбутніх інженерів  спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія відіграє ключову роль у цьому процесі;
•упровадження інноваційних технологій будівництва: спільні зусилля університетів дадуть змогу підготовити в Україні фахівців, які матимуть найсучасніші знання та навички.

Від Полтавського державного аграрного університету співпрацю очолює ректор  професор Олександр Галич, а від Вільнюського технічного університету імені Гедимінаса  — ректор професор Ромуальдас Клюкас.

Спільною метою цієї співпраці є підготовка фахівців, які відповідатимуть вимогам європейських стандартів будівництва та зможуть втілити в життя інновації у цій галузі.