Підсумкова конференція з дисципліни «Комунікативний менеджмент»

08 грудня 2020 року доцентка кафедри менеджменту Шульженко І. В. провела підсумкову конференцію за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент». У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти групи ПУА_бд_41, викладачі кафедри менеджменту. Слід відмітити цікаві доповіді Березній Ю. В. на тему «Публічний виступ у діловому спілкуванні», Ланцевич А. Ю. «Особливості ділового етикету в різних країнах», які є актуальними навіть під час карантину.

Також жваву дискусію викликали доповіді Кравцової Я. В. «Комунікативна функція в публічному управлінні», Меланченко Т. С. «Паблік рілейшенз: особливості та функції» та Терещенко В. Ю. «Основні проблеми і правила створення корпоративних сайтів». Усі доповіді супроводжувались презентаціями, які наочно демонстрували викладений матеріал.

Мітки: